Краудфандингова платформа «bekind.ua» організовує благодійні забіги Wtech Freedom Run на підтримку ЗСУ

Авторка: Марта Дика
Краудфандингова платформа «bekind.ua» організовує благодійні забіги Wtech Freedom Run на підтримку ЗСУ

До Дня гідності та свободи України bekind.ua спільно із міжнародним ком’юніті для жінок-лідерів Wtech організовують благодійні забіги, щоб зібрати кошти на 300 комплектів зимової форми для жінок у ЗСУ.

Організатори вже зібрали понад 800 тис. грн і перші 136 комплектів утепленої форми жіночої форми уже потрапили до своїх власниць.

Забіги триватимуть 19–21 листопада у понад десяти містах світу. До забігу також можна долучитися у онлайн-форматі.

Щоб долучитись до ініціативи, потрібно зробити благодійний внесок від 500 грн, зареєструватись за посиланням, пробігти дистанцію або ж долучитись до забігу онлайн. В Україні забіги пройдуть 20 листопада у Києві (09:00) та Львові (12:00).

Це вже третій забіг із серії, у серпні-жовтні пройшли перші дві естафети. Люди бігли у 87 населених пунктах по всьому світу, серед яких: Барселона, Бровари, Буенос-Айрес, Буковель, Відень, Вінниця, Гельсінкі, Ізки, Кам’янець-Подільський, Кіото, Кременчук, Малага, Одеса, Рим, Сідней, Сінгапур, Харків, Цюрих, Чернівці, Чикаго та інші.

Офлайн-забіги пройшли у 15 містах — Амстердамі, Берліні, Бордо, Варшаві, Ванкувері, Києві, Кракові, Ібіці, Лісабоні, Лондоні, Лос-Анджелесі, Львові, Нью-Йорку, Страсбургу, Франкфурті.

Фото: «bekind.ua»