Канада виділить $24.5 млн для посилення ППО в Україні

Канада виділить $24.5 млн для посилення ППО в Україні

Канада виділить 24.5 мільйона доларів партнерству під керівництвом Великої Британії, яке закуповує обладнання для протиповітряної оборони України.

Про це повідомляє Reuters з покликанням на Міністра оборони Канади Білла Блера.

Блер зазначив, що цей внесок є частиною військової допомоги на суму 500 мільйонів канадських доларів, про яку прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив у червні. У партнерстві, крім Канади та Великої Британії, беруть участь США, Нідерланди і Данія. Воно має на меті придбати сотні ракет ППО малої і середньої дальності та пов’язаних із ними систем.

Нагадаємо, у липні Канада надала новий пакет військової допомоги для України. У червні Канада оголосила про новий пакет допомоги на $500 млн для України. 

Раніше країна анонсувала новий пакет військової допомоги вартістю понад $370 млн, у який увійдуть ракети і снаряди для артилерії.

25 травня уряд Канади вирішив надати Україні новий пакет військової допомоги, до якого увійдуть авіаційні ракети класу «повітря-повітря» АІМ-9.

У квітні уряд країни повідомив про новий пакет допомоги для України на близько $29 мільйонів. Він включав 40 снайперських гвинтівок 50-го калібру та боєприпаси до них і 16 нових радіоприймачів для супроводу танків «Leopard 2». Також гвинтівки і боєприпаси поставить канадська компанія «Prairie Gun Works», а радіостанції для супроводу танка «Leopard 2» — компанія «L3Harris Technologies».