Кабмін погодив призначення Олега Кіпера новим очільником Одеської ОВА

Авторка:
Катерина Палій
Кабмін погодив призначення Олега Кіпера новим очільником Одеської ОВА

30 травня Кабінет Міністрів України підтримав проєкт указу Володимира Зеленського щодо призначення нового голови Одеської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив Представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Раніше Олег Кіпер був головою Київської міської прокуратури та працював позаштатним радником голови Офісу Президента України Андрія Єрмака.

Олег Кіпер розпочав свою кар'єру в органах прокуратури в 2001 році. Проте за часів правління Віктора Януковича Кіпер обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ. У зв'язку з цим, потрапив під люстрацію та був звільнений з органів прокуратури у 2014 році. Однак через суд домігся рішення, що його люстрація була «безпідставною».

На початку 9 червня 2020 року генпрокурор Ірина Венедіктова призначила Олега Кіпера на посаду заступника прокурора міста Києва, а за півтора місяця він перейшов на посаду керівника прокуроратури Києва.

Нагадаємо, що у березні 2023 року з посади голови Одеської ОДА звільнили Максима Марченка. Заяву про звільнення Кабінетом Міністрів України було погоджено 14 березня, затверджено Президентом Володимиром Зеленським — 15 березня 2023 року.

Фото: Олег Кіпер | facebook