Італійський футбольний клуб «Мілан» виділить €150 тисяч на відновлення стадіону в Ірпені

Італійський футбольний клуб «Мілан» виділить €150 тисяч на відновлення стадіону в Ірпені

4 листопада Андрій Шевченко та UNITED24 розпочали збір на відбудову стадіону «Чемпіон» в Ірпені, який перебуває у повністю зруйнованому стані через російські обстріли.

Про це йдеться на сайті UNITED24.

Загалом на відновлення стадіону необхідні €600 тисяч. Ці кошти спрямують на відновлення трибун, футбольного поля та освітлення на стадіоні. Крім цього російські військові знищили стадіонні приміщення.

«Це був один із найзворушливіших моментів мого приїзду. Я пройшов крізь зруйновані трибуни, коридорами, усіяними склом та бетоном, і вийшов на поле, посеред якого була велика чорна воронка. А довкола бігали з м'ячем діти. Це було дуже важке, болісне та водночас надихаюче видовище, яке розчулило мене до сліз. Ворогу вдалося знищити футбольний майданчик, але не пристрасть наших дітей до улюбленої гри. Тоді я зрозумів, що маю відновити цей стадіон, і ми це обов'язково зробимо», — розповідає Шевченко.

Крім того, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що платформа UNITED24 має низку «цільових лотів» для інших партнерів напряму «Відбудова України», зокрема для бренду «Balenciaga».

Фото: UNITED24