Гайд для співпраці із онлайн-медіа «Свідомі»

Вітаю!

Цей гайд для тих, хто хоче співпрацювати з онлайн-медіа «Свідомі». Для того, аби наше партнерство було плідним та якісним для обох сторін, ми підготували декілька важливих речей, які вам необхідно знати.

1. Ми не співпрацюємо з політиками та політичними партіями, алкогольними і тютюновими брендами, магазинами зброї, гральним бізнесом, російськими брендами та компаніями, які співпрацюють або продають свої товари у РФ, та не відповідають нашим цінностям.

2.Ми намагаємося працювати у рамках довгострокового партнерства, але якщо у вас є ідея разової спільної публікації, то переконайтеся, що ми раніше не висвітлювали цю тему. Це можна зробити у нас на сайті або в Instagram

3.Ми не працюємо з уже готовими текстами без попереднього обговорення теми, окрім цього якщо тема не відповідає тематиці та редакційній політиці нашого медіа, є неактуальною та нерелевантною на цей час, ми залишаємо за собою право відмовити у співпраці.

4. У нашої редакції щільний контент-план, тому дату публікації варто погоджувати завчасно, у разі зміни дати попереджати за 3 дні до запланованої публікації. У випадку, якщо партнери це порушують, ми залишаємо за собою право не публікувати матеріал.

5. Якщо ми погодили довгострокове партнерство, то наша команда залишає за собою право відмовляти у спільній публікації, якщо це не вписується у наш графік, контент-план або ми вже запланували матеріал на запропоновану вами тему.

6. Ми поважаємо особисті кордони та внутрішні правила наших партнерів, тому дотримуємося дедлайнів та попереджаємо у випадку форс-мажорних ситуацій

7.Якщо матеріал готують партнери, ми залишаємо за собою право вносити правки, якщо текст пишемо ми, то готові прийняти дві ітерації правок

8. Обсяг тексту 3 сторінки 11 шрифтом Montserrat. Детальніше про правила оформлення тексту тут. Наш візуал тут

9. Співпрацю ми оформлюємо у партнерський меморандум, шаблон тут

10. Наша комунікація відбувається через електронну пошту: [email protected],  Google-meet, Signal або Messenger