Фестиваль «Книжковий Арсенал» обрав фокус-тему та кураторів програм

Фестиваль «Книжковий Арсенал» обрав фокус-тему та кураторів програм

Кураторкою фокус-теми «Коли все має значення» буде українська журналістка, авторка, документалістка Наталя Гуменюк. Вона також є виконавчою директоркою Лабораторії журналістики суспільного інтересу, що досліджує форми суспільно корисної журналістики в цифрову добу. Гуменюк ще є співзасновницею The Reckoning Project — міжнародної ініціативи медійників та юристів з документування воєнних злочинів Росії проти України.

«Ми живемо у час загостреної реальності, коли чи не кожне слово, кожен вислів набувають свого первинного сенсу. Ніби все довкола проходить перевірку реальністю. Зокрема й наші цінності та ідеали», — описує фокус-тему Наталя Гуменюк. 

Кураторкою основної літературної програми стане виконавча продюсерка «Радіо Культура», перекладачка та письменниця Ірина Славінська. Вона також є членкинею Радіокомітету Європейської мовної спілки, Українського ПЕН, ведучою програми «Права людини понад усе» на Українському радіо.

До програми фестивалю, окрім подій фокус-теми та літературної програми увійде частина для дітей та підлітків, яку куруватиме Юлія Козловець. Також буде спеціальна програма від Літературної лабораторії Мистецького арсеналу, куратором якої стане Діма Казаков. 

У просторі та програмі фестивалю представлять проєкти за участі ілюстраторів, дизайнерів та шрифтарів. До того ж заплановані професійні події для видавничої спільноти.

«Свідомі» є медіапартнером «Книжкового Арсеналу».