Федеральні прокурори видали висновок обвинувачення проти Трампа про неналежне поводження з таємними документами

Федеральні прокурори видали висновок обвинувачення проти Трампа про неналежне поводження з таємними документами

9 червня Федеральні прокурори видали висновок обвинувачення проти Трампа про те, що він неналежним чином поводився з секретними документами після завершення президентського терміну й перешкоджав зусиллям уряду щодо їх повернення.

Про це повідомляє The New York Times.

Трампу загалом висунули 37 пунктів обвинувачення через приховування інформації про національну оборону з метою перешкоджання органам юстиції, приховуванні документа у межах федерального розслідування та з корупційним елементом, а також наданні неправдивих заяв.

Найтяжчі з цих пунктів, пов’язані з приховуванням документів, передбачають покарання до 20 років позбавлення волі. У сумі ж експрезиденту теоретично загрожує близько 400 років ув’язнення.

Нагадаємо, 4 квітня у Кримінальному суді Манхеттена 45-му Президенту Сполучених Штатів Дональду Трампу висунули звинувачення у фальсифікації ділової документації. 

Як повідомляє CNN, прокурори вважають, що Трамп «неодноразово та шахрайським шляхом фальсифікував ділові записи», щоб приховати інформацію, яка могла його дискредитувати перед президентськими виборами 2016 року. 

Кожне висунуте кримінальне звинувачення стосується конкретного запису в бізнес-реєстрах організації Трампа. Зокрема, йдеться про плату «за мовчання» жінкам, які стверджували, що мали позашлюбні стосунки з 45-м Президентом США. 

Сам Дональд Трамп не визнає себе винним.