Ексзаступнику міністра оборони обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців перебування під вартою

Ексзаступнику міністра оборони обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців перебування під вартою

Печерський райсуд визначив заарештував його з правом внесення застави у сумі 402 мільйони 600 тисяч гривень. Правоохоронці не називають ім'я, однак «Суспільне» з покликанням на джерело в правоохоронних органах пише, що йдеться про В'ячеслава Шаповалова.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Фото: ДБР

1 лютого 2023 року працівники ДБР повідомили йому про підозру у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань. 

За даними слідства, він лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, а також закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб Збройних Сил України низької якості на загальну суму понад 1 млрд грн. Всі договори укладалися за повною передплатою.

Правоохоронці наголошують, він не тільки знав про факти постачання неякісної продукції, а й здійснював тиск на підлеглих для прийняття неякісної продукції на військові склади та організацію повторних проведень лабораторних випробувань бронепластин, які не витримали первинних випробувань.

Нагадаємо, раніше Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру ексзаступнику Міноборони у недоукомплектуванні засобами захисту підрозділів ЗСУ.

Фото: ДБР