Джо Байден звернувся до Конгресу із закликом про додаткове фінансування для України та Ізраїлю

Джо Байден звернувся до Конгресу із закликом про додаткове фінансування для України та Ізраїлю

Білий дім звернувся до Конгресу із закликом «просувати найважливіші пріоритети національної безпеки». Зокрема, президент Байден просить Конгрес про додаткове фінансування для України та Ізраїлю.

Про це йдеться на сайті Білого дому. 

Раніше Байден анонсував це звернення у своїй промові до американців.

Видання «Insider» повідомляло, що адміністрація президента США просить схвалити 61,4 млрд доларів для України та 14,3 млрд доларів для Ізраїлю, а також 9,15 мільярда доларів на гуманітарну допомогу для цих двох країн, а також Сектору Гази.

Допомога Україні передбачає системи протиповітряної оборони, боєприпаси, стрілецьку зброю, інші ключові засоби, які «зробили б суттєві зміни на полі бою»; інвестиції в оборонно-промислову базу, витрати на транспортування американського персоналу та обладнання, а також продовження посилення присутності військ США в Європі; допомога в економічній сфері та цивільній безпеці, включно із прямою бюджетною підтримкою; підтримка українців, переміщених через війну тощо.

Допомога Ізраїлю включає забезпечення готовності систем протиповітряної та протиракетної оборони Ізраїлю за допомогою підтримки уряду країни в закупівлі систем і компонентів протиракетної оборони; поповнення запасів Міноборони; зміцнення армії Ізраїлю та посилення безпеки посольства США коштом іноземного військового фінансування від Державного департаменту тощо.

Фото: The White House