До Національного олімпійського комітету включили ексдепутатів «Партії регіонів», ОПЗЖ та Соціал-демократична партії

До Національного олімпійського комітету включили ексдепутатів «Партії регіонів», ОПЗЖ та Соціал-демократична партії

До Національного олімпійського комітету потрапили ще 22 людини, зокрема, ексдепутати «Партії регіонів», ОПЗЖ та Соціал-демократична партії.

Про це повідомив український футболіст Роман Зозуля.

Серед них — 11 колишніх членів «Партії регіонів», у тому числі Олександр Герега, який 16 січня 2014 року голосував за диктаторські закони, Олег Корбан та ще 3 експредставники ОПЗЖ, а також колишній член СДПУ Валерій Борзов, якого усунули з посади президента Федерації легкої атлетики за корупцію.

До НОК також потрапили колишній співвласник нафтопереробного комплексу Галичина Сергій Лагур та експравоохоронець Віктор Ремський, причетний до фальсифікації і «вибивання добровільних зізнань» з фігурантів справи про вбивство судді Зубкова.

Ще однією людиною зі список став президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, якого підозрювали у причетності до викрадення, катування та вимагання $200 млн у колишнього гендиректора «Нафтогазвидобування» Олега Семінського.

Нагадаємо, Григорій Суркіс та Нестор Шуфрич подали заяву про вихід зі складу Національного олімпійського комітету після їхнього обрання.

Андрій Шевченко покинув НОК через незгоду з результатами виборів нового складу комітету.

Фото: КМДА