Чим запам’ятався квітень: кіно, яке ви могли пропустити

Авторка:
Vertigo
Чим запам’ятався квітень: кіно, яке ви могли пропустити


Команда Vertigo, яка пише про кіно, серіали, комікси та попкультуру в цілому, підготували підбірку новинок за квітень. 

  • «Ренфілд»

Комедійний екшн-фільм про те, як помічник Дракули Ренфілд втомився від токсичних стосунків з шефом і тепер намагається втекти до спокійного життя. Але не так просто втекти від графа Дракули, якого грає Ніколас Кейдж, навіть якщо у тебе суперсили і ти виглядаєш як Ніколас Голт.

  • «Три мушкетери: Д'Артаньян»

Навряд чи хтось не чув історію про Д'Артаньяна, тому нова версія манить в кінотеатри Венсаном Касселем, Луї Гаррелем і Євою Ґрін в ролі Міледі.

  • «Усі страхи Бо»

Після попереднього свого успішного фільму, «Сонцестояння», режисер Арі Астер намагається взяти нову планку, озброївшись для цього Хоакіном Феніксом. Той зіграє у сюрреалістичній картині одразу кілька ролей, головна з яких — невдаха Бо, у якого проблемні стосунки з матір'ю.

  • «Шмигадун!» (сезон 2)

Другий сезон шоу від Apple TV+, яке починалося як пародія на музичні фільми 50-х, вразив критиків зміною тону — на зміну яскравим костюмам прийшли проблематичні історії 70-х — часу, коли балом заправляв Боб Фоссі, а список вічної класики поповнили «Кабере», «Чикаґо» і «Весь цей джаз».

  • «Сварка»

Неочікуваний хіт Netflix про те, як випадкова сварка двох незнайомців запускає низку деструктивних подій в їхньому житті. Елі Вонґ і Стівен Юн цілком претендують на цьогорічні «Еммі», а Netflix записує ще один успішний мінісеріал в свою бібліотеку.

  • «Баррі»

Фінальний сезон одного з найуспішніших (серед критиків) серіалів HBO останнього часу. Історія про вбивцю Баррі, який хоче стати актором, за 4 сезони пройшла шлях від абсурдної комедії до повноцінної драми, а виконавець головної ролі Білл Гейдер виріс з «хлопця з SNL» у одного з найперспективніших сценаристів та режисерів сучасного телебачення.

  • «Місіс Дейвіс»

Деймон Лінделоф, шоуранер «Загублених» та «Вартових», повертається! І цього разу розповідає історію про черницю, яка виступає проти штучного інтелекту, який захопив Землю, і для цього має знайти Священний Грааль. Звучить дивно? Від цього ще цікавіше!