Четверо людей загинули внаслідок російських обстрілів 14 травня. Ще 26 цивільних отримали поранення

Четверо людей загинули внаслідок російських обстрілів 14 травня. Ще 26 цивільних отримали поранення

На Харівщині обстрілів зазнали Слобожанське, Липці, Вовчанськ, Лиман і Борова. У Вовчанську загинула 79-річна жінка, ще двоє людей поранені. Місто Харків російські війська обстріляли шість разів — упродовж доби отримали поранення 22 людини, пошкоджені житлові будинки, заклад освіти, цивільні автомобілі. 

У Запорізькій області російські війська протягом доби 268 разів вдарили по Гуляйполю, Левадному, Роботиному, Малій Токмачці, Малинівці та Новоандріївці з РСЗВ, артилерії та безпілотників. Надійшло шість повідомлень про руйнування житла. Цивільні жителі не постраждали.

На Дніпропетровщині росіяни продовжують атакувати місто Нікополь. Одна людина загинула, ще одна отримала поранення. Руйнувань зазнали приватні будинки, господарські споруди та лінія електропередач.

У Херсонській області росіяни обстрілювали Херсон, Антонівку, Михайлівку, Новоолександрівку. Пошкоджено приватний будинок і складське приміщення. Через російську агресію одна людина загинула, ще одна — отримала поранення.

За добу російські війська девʼять разів обстріляли населені пункти Донеччини. Інформація про постраждалих не надходила. Під обстрілами були населені пункти Покровського, Краматорського та Бахмутського районів. У Веселому Гаю пошкоджено три будинки, ще три будинки і адмінбудівлю — у Миколаївці. У Часовоярській громаді пошкоджені десять приватних будинків і багатоповерхівка.

Росіяни здійснили 72 обстріли прикордонних територій і населених пунктів Сумської області. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська громади. У Дружбівській громаді внаслідок обстрілу з РСЗВ поранення отримав місцевий мешканець.

На Чернігівщині зафіксовано 64 вибухи у Семенівській, Сновській, Городнянській і Новгород-Сіверській громадах. У Грем’ячі в результаті обстрілу загинула одна цивільна людина.

У Миколаївській області російські війська з артилерії обстріляли акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.