Bloomberg: Прихильники «жорсткої лінії» у керівництві РФ наполягають на відставці Шойгу, Герасімова та загальній мобілізації

Bloomberg: Прихильники «жорсткої лінії» у керівництві РФ наполягають на відставці Шойгу, Герасімова та загальній мобілізації

Наближені до керівництва РФ хочуть домогтися звільнення міністра оборони Сєргєя Шойгу та начальника Генштабу Валєрія Герасімова, а також активізації бойових дій в Україні, загальної мобілізації та запровадження воєнного стану. 

Про це повідомляє Bloomberg із покликанням на п’ять джерел у російських елітах. 

З подібними вимогами виступав і голова ПВК «Вагнер» Євген Прігожин. Bloomberg пише, що багато хто в російському керівництві був здивований тим, що Путін, ніяк не покарав Прігожина. Видання наголошує, що російська еліта не бачить альтернативи Путіну і підтримує статус-кво.

Матеріал видання присвячений підготовці Кремля до президентських виборів 2024 року, на яких, як вважають багато коментаторів, Путін знову балотуватиметься на шестирічний термін. Крім війни, що триває в Україні, останнім часом російського президента, за даними джерел, непокоїть курс рубля і питання економічної стабільності.

Співрозмовники Bloomberg вважають, що Путін не хоче допустити сплеску інфляції перед виборами, що потребує заходів щодо порятунку рубля від вільного падіння.