Зеленський ветував законопроєкт про виділення додаткових 573,9 млн гривень на завершення будівництва Музею Голодомору

Зеленський ветував законопроєкт про виділення додаткових 573,9 млн гривень на завершення будівництва Музею Голодомору

Президент Зеленський ветував законопроєкт про виділення  додаткових 573,9 млн гривень на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду.

Про це повідомляє нардеп Ярослав Железняк.

13 липня Верховна Рада підтримала надання фінансування на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду. Вартість цього становить понад 500 млн грн. 

20 липня Ткаченко заявив, що вважає доречним надання такої суми на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду у період війни.  

Після цього Президент Володимир Зеленський запропонував прем'єру Денису Шмигалю розглянути питання звільнення міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

«Музеї, культурні центри, символи, серіали — все це важливо, але зараз інші пріоритети. Знаходьте позабюджетні кошти», — додав тоді президент.

Доповнено 29 липня о 12:10:

У вето на закон про виділення коштів Музею Голодомору Зеленський наголосив, що першочерговим завданням держави є забезпечення національної безпеки. 

«Вважаю, що зусилля всіх державних органів та органів місцевого самоврядування мають бути спрямовані на прийняття життєво необхідних рішень, насамперед тих, що наближають перемогу України, тож пропоную Закон відхилити.», — йдеться у тексті вето Президента України на закон про виділення 573,9 млн грн на Музей Голодомору.