Зеленський: РФ може концентрувати сили і засоби для повторних масованих ударів по українській інфраструктурі

Зеленський: РФ може концентрувати сили і засоби для повторних масованих ударів по українській інфраструктурі

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні.

Насамперед йдеться про енергооб’єкти, зокрема, і для цього Росії знадобилася іранські ракети.

6 листопада росіяни знову застосували іранські дрони проти України.

«Увесь світ знатиме, що іранський режим допомагає Росії продовжувати цю війну, отже продовжувати дію тих загроз для світу, які спровоковані саме російською війною», — наголосив президент.

Зеленський наголосив, що те, що у Чорне море не виходять носії ракет типу «Калібр» є «вагомим результатом», який забезпечили українські військові.

На Донеччині тривають російські атаки, армія РФ зазнає значних втрат. Президент подякував військовим, які захищають Україну. Окремо він відзначив бійців 79-ої окремої десантно-штурмової бригади за оборону Авдіївського напрямку, а також тих, хто ліквідовує наслідки ударів по Харкову, Запоріжжю, Дніпропетровщині та Миколаєву.

У Києві та шести областях продовжуються стабілізаційні віделючення світла. Без елеткроенергії залишаються більше 4.5 млн споживачів.

Протягом тижня президент провів кілька нарад з урядовцями, представниками енергетичних компаній та обласних адміністрацій щодо вірогідних варіантів ситуацій в енергетиці. Сторони розглядають сценарії та готують відповідні дії.

Фото: Офіс Президента України