Уряд звільнив заступника голови ДСНС Дмитра Бондара, який передав головному коменданту польської поліції гранатомет

Уряд звільнив заступника голови ДСНС Дмитра Бондара, який передав головному коменданту польської поліції гранатомет

Також посаду заступника очільника Державної міграційної служби втратив Сергій Донський, а Олександр Дудченко — заступника міністра розвитку громад та територій України. 

Про це повідомив представник Кабміну в парламенті Тарас Мельничук. 

У грудні 2022 року головний комендант польської поліції Ярослав Шимчик відвідував Україну. Він зустрівся з керівництвом ДСНС та отримав подарунок — тубус від гранатомета, який нібито був повністю безпечний. 

За організацію подарунків відповідав заступник голови ДСНС Дмитро Боднар. 

14 грудня, коли Шимчик хотів показати подарунок своїм підлеглим, у головній комендатурі пролунав вибух. Очільник поліції отримав легкі поранення. 20 грудня ДСНС відсторонило Бондара, а згодом його звільнив уряд. Він працював у службі з 2001 року, а посаду заступника голови обіймав з грудня 2021 року. 

Також уряд звільнив Олександра Дудченка з посади заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Наразі це міністерство перебуває у процесі ліквідації та має злитися з міністерством інфраструктури, аби утворити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури. 

Крім того, КМУ ухвалив рішення щодо звільнення з посади заступника очільника Державної міграційної служби Сергія Донського. Його було призначено на цю посаду в січні 2020 року строком на пʼять років. Причини дострокового звільнення публічно не відомі.

Фото: Кабінет Міністрів України