Ексслужбовцю спецпідрозділу «Беркут» Руслану Марчуку дали умовний термін за напад на журналістку під час розгону Майдану

Ексслужбовцю спецпідрозділу «Беркут» Руслану Марчуку дали умовний термін за напад на журналістку під час розгону Майдану

Колишньому службовцю спецпідрозділу МВС «Беркут» Шевченківський районний суд присудив умовний термін за напад на журналістку під час розгону Майдану.

Про це повідомляє Watchers Media.

Згідно з обвинуваченням, 30 листопада 2013 року Марчук разом із іншим службовцем спецпідрозділу підійшов до журналістки і вимагав припинити відеозапис розгону активістів. Він схопив її за руку, в якій був мобільний телефон, і намагався вибити мобільний пристрій.

Згодом Марчук почав штовхати журналістку та вдарив її ногою.

Суд визнав експравоохоронця винуватим у перевищенні службових повноважень. За це він отримав п'ять років позбавлення волі, але суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.

Також Марчука визнали винним у перешкоджанні роботі журналіста та у перешкоджанні мирним мітингам, проте суд закрив провадження у цій частині справи через сплив строків давності.

Крім цього, колишньому правоохоронцю заборонено працювати у правоохоронних органах протягом наступних двох років.