Богдан Львов має намір поновити себе на посаді судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Богдан Львов має намір поновити себе на посаді судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Суддя Богдан Львов подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Верховного Суду як колишнього роботодавця.

Про це йдеться в позові судді Богдана Львова.

У позові Львов просить поновити себе на посаді судді КГС ВС і стягнути на свою користь розмір середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.

Як зазначають у Фундації DEJURE, ймовірність прийняття ОАСК рішення на користь Львова є високою, оскільки відповідний суд «відомий власними рішеннями на користь РФ»

«Це зацементує фактичну неможливість звільнення судді з російським паспортом з системи», — зазначає голова правління Фундації DEJURE Михайло Жернаков.

Нагадаємо, 15 вересня журналісти «Схем» з'ясували, що заступник Голови Верховного суду отримав російське громадянство у 1999 році у Москві, а у 2012 році оновив російський паспорт.

На сайті Офісу Президента створили петицію щодо перевірки наявності російського громадянства у судді Богдана Львова.

3 жовтня Служба безпеки України виявила у судді російське громадянство, після чого Львова відрахували зі штату Верховного суду.

28 жовтня Президент України доручив перевірити наявність підстав для припинення громадянства України судді Львова, у якого виявили російський паспорт.

Фото: «Радіо Свобода»