Зеленський провів нараду щодо безпеки енергопостачання

Зеленський провів нараду щодо безпеки енергопостачання

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпеки енергопостачання

Про це повідомила пресслужба Президента України Володимира Зеленського.

Під час зустрічі обговорювали заходи для ліквідації наслідків у разі виведення з ладу енергосистеми України, моделі підтримки населення під час імовірних загроз різного ступеня небезпечності та необхідні заходи на випадок відсутності електроенергії у населених пунктах.

Зеленський поставив завдання оперативно створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури міст, селищ і сіл.

Крім того, учасники розглянули питання щодо безпеки на об’єктах критичної інфраструктури та необхідні кроки для проходження опалювального сезону.

Також політики обговорили співпрацю з міжнародними партнерами щодо необхідного для забезпечення всіх населених пунктів, де немає електроенергії, обладнання

У нараді під головуванням Зеленського взяли участь: прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр енергетики Герман Галущенко, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, представники ДСНС, керівники енергетичних підприємств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 19 жовтня росіяни здійснили черговий обстріл України, зокрема армія РФ уразила Бурштинську ТЕС.

Фото: Офіс Президента України