Зеленський: Маємо повернути мир і забезпечити нашій державі історичну перемогу — і зробимо це

Author: Marta Dyka
Зеленський: Маємо повернути мир і забезпечити нашій державі історичну перемогу — і зробимо це

Про це президент сказав у вечірньому зверненні.

Володимир Зеленський вручив «Хрести бойових заслуг» і ордени «Золота Зірка» українським військовим. Загалом з нагоди свята державними нагородами відзначені 483 бійці. 15 присвоєно звання Героя України.

Президент України відвідав поранених бійців у госпіталі. Подякував лікарям і медсестрам за їхню роботу.

Президент провів Ставку Верховного Головнокомандувача. Обговорили ситуацію на передовій, дії армії РФ й кроки України для звільнення території. Також вели розмову про постачання боєприпасів та підготовку до зими.

В областях тривають відновлювальні роботи після нещодавньої серії російських терористичних ударів. У більшості регіонів відновлена технічна можливість постачання електрики. Хоча в деяких містах і районах енергетики ще змушені застосовувати графіки стабілізаційних відключень.

Зеленський зазначив, що 15 обʼєктів, які російські військові хотіли знищити, вже відновлені повністю.

Президент закликав українців свідомо обмежувати споживання електрики у пікові години, щоб уся енергосистема працювала стабільно.

Провів розмову з Президентом Литви Гітанасом Наусєдою. Політики обговорили оборонні потреби України й подальшу євроатлантичну інтеграцію. Президент України провів нараду щодо стану євроатлантичного руху та гарантій безпеки для України.

Також Зеленський провів розмову із Спадкоємним принцом Саудівської Аравії. Обговорили можливості діяти разом в інтересах держав.

Президент подякував усім українським військовим — захисникам і захисницям, а також усім тим, хто працює задля перемоги України.

Фото: Офіс Президента України