Зеленський: Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України

Зеленський: Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні. 

  • Президент України Володимир Зеленський подякував партнерам, які підтримали скликання засідання Ради Безпеки ООН щодо так званих «референдумів» Росії на тимчасово окупованих територіях України.

«Ми визнаємо Статут ООН, ми визнаємо базові принципи співжиття народів. Ми будемо діяти, щоб захистити наших людей і на Херсонщині, і в Запорізькій області, і на Донбасі, і в поки що окупованих районах Харківщини, і в Криму», — сказав Зеленський.

  • 27 вересня Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Президент України подякував за рішуче засудження російських так званих «референдумів» та детально обговорив ситуацію на передовій і подальшу підтримку ЗСУ з боку членів Альянсу.
  • Також в Києві Президент України провів переговори з міністеркою з питань Європи і закордонних справ Франції Катрін Колонною. З пані міністеркою Зеленський обговорив ситуацію на Запорізькій АЕС, оборонні потреби України та спільну реакцію на подальші провокативні кроки Росії із так званими «референдумами».
  • Володимир Зеленський також зазначив, що Росія готує підстави, щоб спробувати зірвати зернову ініціативу. 

«Статистика експорту абсолютно прозора й доступна усім у міжнародній спільноті. Понад 5 мільйонів тонн агропродукції відправлено на експорт із трьох наших портів. 232 судна вийшли», — повідомив Президент України. 

  • Щодо ситуації на фронті, то Зеленський додав: «скажу коротко й поки що без деталей, хоч вони будуть хороші: просуваємося вперед і звільняємо нашу землю».

Фото: Офіс Президента України