Вищий антикорупційний суд арештував екснардепа — одного з організаторів злочинної організації, що контролювала Одеську міськраду

Вищий антикорупційний суд арештував екснардепа — одного з організаторів злочинної організації, що контролювала Одеську міськраду

8 грудня 2022 року слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід екснардепу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 124 млн грн застави. Його підозрюють у причетності до злочинної організації, що впливала на посадовців Одеської міської ради.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Зазначаться, що злочинна група впливала на бюджетні витрати міста, діяльність місцевих комунальних підприємств та вчиняла інші корупційні злочини.

У разі внесення застави особа, зокрема, зобов’язана не виїжджати з Одеси без дозволу компетентних органів, не спілкуватися з іншими підозрюваними і свідками справи, а також носити електронний браслет для контролю.

Центр протидії корупції пише, що йдеться про екснардепа Олександра Грановського.

Пресслужба САП повідомила інформагентству «Інтерфакс-Україна», що однин з підозрюваних — бізнесмен Борис Кауфман вже вийшов з-під варти під заставу 129 млн грн.

Нагадаємо, 5 грудня НАБУ викрило злочинну організацію в Одесі. Слідство встановило двох організаторів — бізнесмена та екснардепа IV скликання, а також їхню довірену особу.

Фото: Вищий антикорупційний суд