Володимир Зеленський обговорив з Президентом Євроради заборону держав на імпорт української агропродукції

Володимир Зеленський обговорив з Президентом Євроради заборону держав на імпорт української агропродукціїПро це Президент України повідомив у вечірньому зверненні до нації.

«Я підкреслюю, що це не лише порушує наявну Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, але й дає небезпечну надію Кремлю. Надію на те, що в нашому спільному європейському домі чиїсь помилкові рішення можуть панувати над спільними інтересами», — наголосив Президент України.

Зеленський сказав, що треба знайти рішення, яке враховувало б інтереси всіх країн і Європи загалом, і обговорив варіанти з Мішелем.

Президент повідомив, що сьогодні ж відбулася перша велика інвестиція в Україну від початку повномасштабного вторгнення обсягом 250 мільйонів доларів.

Нагадаємо, Польща, Угорщина, Словаччина і Болгарія припинили імпорт сільськогосподарських товарів з України. Країни повідомляли про проблеми з врегулюванням ринку, а також, що продукцію з України виготовляють не за європейськими стандартами.

Єврокомісія домовилася з Болгарією, Словаччиною, Польщею, Румунією та Угорщиною щодо імпорту агропродукції з України.

Держави знімуть обмеження щодо імпорту та отримають від Єврокомісії по 100 мільйонів євро компенсацій для своїх фермерів.

Фото: Офіс Президента України