В Ізюмі працюють спільні слідчі комісії з міжнародними партнерами — Зеленський

В Ізюмі працюють спільні слідчі комісії з міжнародними партнерами — Зеленський

Про це повідомив Володимир Зеленський в інтерв’ю Reuters.

Також у деокупованому Ізюмі проводяться різні експертизи, зокрема міжнародні.

Окрім того, Президент України розповів, що багато людей загинули внаслідок російських авіаударів.

За словами Зеленського, зараз розпочинаються пошуки під уламками знищених будівель. «Ми будемо свідками масового катування людей Росією. І я не знаю, скільки тисяч людей там загинуло», — додав Президент України.

Володимир Зеленський також зазначив, що у росіян більше українських полонених, ніж в України російських військових.

«Під час контрнаступу на Харківщині українські військові взяли в полон сотні росіян, чим серйозно поповнили обмінний фонд», — повідомив Зеленський.

Президент наголосив на важливості стійкості партнерів України, зокрема об‘єднанні Європейського Союзу зі Сполученими Штатами Америки, з Канадою, Австралією, з іншими державами, включаючи азійські.

«Від цієї стійкості залежить постачання гуманітарної допомоги для наших людей, фінансової допомоги, але перш за все, постачання зброї. Від постачання зброї в цілому залежать наші спроможності», — додав глава держави.

Зеленський розповів, що МАГАТЕ проігнорувало його прохання про присутність журналістів під час місії на Запорізьку АЕС.

Також Президент України зазначив, що хотілося б отримувати більшу допомогу від Туреччини, Південної Кореї, від арабського світу та Азії.

На переконання Президента, стабільна ситуація в Україні — це і ще внутрішнє відчуття, внутрішня повага представників українського народу одне до одного та до державних інституцій.

«Я вважаю, що для нас дуже важливими є атмосфера і характер, те, що у нас у державі не менш важливо, що зовні. Це, до речі, і було одним з факторів стійкості від самого початку вторгнення РФ», — заявив Зеленський.

Фото: Офіс Президента України