У суді допитали експертів у справі Катерини Гандзюк

Author: Marta Dyka
У суді допитали експертів у справі Катерини Гандзюк

Про це повідомляє видання «МОСТ: Херсон».

Двох експертів, які проводили комісійну судово-медичну експертизу допитали за клопотанням сторони захисту (адвокатів обвинувачених Владислава Мангера та Олексія Левіна).

За висновком експертів, причиною смерті Катерини Гандзюк були хімічні опіки. Вони спричинили синдром системної запальної відповіді та сепсис. Це зі свого боку призвело до поліорганної недостатньості та смерті.

Експерти повністю спростували попередні припущення адвокатів Левіна та Мангера про те, що Катерина могла померти від неякісного лікування, масажу або тромбу.

Один із експертів також зазначив, що через площу опіків, які Катерина дістала, і, головне, речовини, які їх спричинили — сірчаної кислоти — шансів на одужання у Гандзюк практично не було.

Зараз справа перебуває на етапі допиту свідків та експертів.

Наступні засідання заплановано на 10 та 11 жовтня. Ситуація ускладнюється тим, що частина свідків або не виходять на зв’язок або перебувають на тимчасово окупованих територіях. Тому чи продовжать допити в ці дати — поки невідомо.

Нагадаємо, раніше підозрюваних в організації замаху на громадську активістку Катерину Гандзюк — ексголову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та помічника депутата облради Олексія Левіна — залишили під вартою до 19 вересня.

У липні 2020 року прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо цих посадовців за організацію нападу на активістку.

Фото: «МОСТ».