У Чехії офіціант увімкнув гімн Росії та сирену, щоб познущатися з українки

У Чехії офіціант увімкнув гімн Росії та сирену, щоб познущатися з українки

У Чехії поблизу Праги офіціант у ресторані увімкнув гімн Росії та сирену, щоб познущатися з українки.

Про це пише «Радіо Свобода».

Інцидент трапився у місті Брандис-над-Лабем-Стара-Болеслав 2 серпня.

Як розповіла проєкту «Ти як?» українка Олеся Кошілка, вона та її подруга вирішили пообідати у закладі «CottonClub Brandýs». Олеся попросила пароль від Wi-Fi, на що офіціант відповів, що інтернет є тільки російський.

Жінка спочатку не звернула на це уваги, а через п'ять хвилин офіціант ввімкнув гімн Росії.

«Я не розумію, що відбувається, заходжу всередину і кажу: “Це гімн Росії?”. На що відповідають: “Так”. Я кажу, що я — українка. На що мені відповідають: “І що?”, починають сміятися і включають звук сирени», — повідомила вона.

Кошілка додала, що не всі працівники ресторану підтримали вчинок офіціанта. Інші — ввічливо спілкувалися з дівчатами.

Докази зі цькуваннями з боку працівника закладу пізніше Олеся виклала у своїх соцмережах. Вона опублікувала фрагмент відео, коли в ресторані грає російський гімн.

Відомо, що адміністрація закладу вже звільнила працівника.

«Від імені керівництва "CottonClub Brandýs" ми хочемо повідомити, що ми не згодні з політичними поглядами наших співробітників і відмежовуємося від них. Після вчорашнього інциденту в нашому ресторані керівництво компанії вирішило звільнити ініціатора, тому він більше не є нашим співробітником. Ми також не згодні з порушенням прав і свобод людини, яке відбувається проти України», — додала адміністрація закладу.

Фото: Radek Kozák | Unsplash