Свій дім: як росіяни тероризували українців на новорічні свята

Authors:
Свій Дім
Свій дім: як росіяни тероризували українців на новорічні свята

Перед новорічними святами росіяни влаштували терор проти мирного населення. З самого ранку 29 грудня в Україну прилетіло 69 ракет, 16 з яких долетіли до Києва. Під час масованого обстрілу 31 грудня російська ракета впала між будинками у Протасовому Яру.

«Свій дім» поспілкувався з родинами, чиї будинки знищили російські військові. 

Павло Огій розповів про оселю своєї сестри Анни на Батиєвій Горі в Києві. Ракетний обстріл не лише зруйнував дім, а й забрав життя молодої мами. Ірина, якій було 36 років, загинула миттєво. Сестра Павла з чоловіком потрапили до лікарні зі струсом мозку та численними порізами. Будинок непридатний для проживання.

Олег Палажченко з Бортничів з болем пригадує той день. Каже, що тільки прийшов на роботу і перевдягнувся, як подзвонив дід і розповів про ракетний удар. Чоловік відразу побіг на місце події, адже там жила його сестра з племінником. Там він побачив зруйновані будинки й уламки ракети, розкидані по подвір’ю. 

У Бортничах постраждав дім і Ольги Шульги. Зруйновано дах, вибиті вікна, посічені стіни. Немає огорожі та хвіртки. Росіяни обстріляли оселю, в якій виросло не одне покоління. 

Киянин Леонід Падкурін каже, що його з сином врятувало правило «двох стін». Коли уламок однієї з ракет впав біля будинку, чоловік перебував в оселі. Якраз збирався йти до ванної кімнати. 

«Не дарма кажуть, що треба ховатися між двома стінами. Ось вам живий приклад», — розповідає Леонід.

Платформа «Свій дім» збирає свідчення всіх, хто втратив житло після нападу Росії. Щоб додати свою історію, заповніть форму.