Суддю Богдана Львова не звільнили з посади голови Касаційного господарського суду

Суддю Богдана Львова не звільнили з посади голови Касаційного господарського суду

Про це повідомив Центр протидії корупції.

Судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду не звільнили заступника голови ВС Богдана Львова попри наявність громадянства РФ.

3 жовтня відбулися збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду. Касаційний господарський суд прийняв рішення не звільняти заступника голови Верховного суду Богдана Львова. Як зазначає Центр протидії корупції, для звільнення Богдана Львова з посади не вистачило одного голосу.

Нагадаємо, 15 вересня журналісти проєкту «Схеми» повідомили про наявність російського паспорта в заступника голови Верховного суду України Богдана Львова. Згодом Богдану Львову тимчасово призупинили доступ до держтаємниці. Окрім того, громадські організації України закликали президента Володимира Зеленського позбавити Богдана Львова українського громадянства.

19 вересня на зборах Касаційного господарського суду судді не підтримали включення до порядку денного питання щодо довіри чи недовіри голові Касаційного господарського суду. 3 жовтня СБУ повідомила про наявність російського громадянства у голови Касаційного господарського суду Богдана Львова.

Фото: Верховний Суд України