Росіяни вели безуспішні наступальні операції поблизу Новоселівського на Луганщині та Курдюмівки, Сєверного, Красногорівки на Донеччині

Росіяни вели безуспішні наступальні операції поблизу Новоселівського на Луганщині та Курдюмівки, Сєверного, Красногорівки на Донеччині

Водночас Сили оборони продовжують вести наступальні операції на Мелітопольському напрямку, де закріплюються на досягнутих рубежах і здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала шість ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та п'ять — по зенітно-ракетних комплексах росіян.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили чотири райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, десять артилерійських засобів на вогневих позиціях, два пункти управління, три склади боєприпасів та одну радіолокаційну станцію.

У тимчасово окупованій Волновасі росіяни агітували людей брати участь у «виборах» і підтримувати кандидатів від партії «Єдіная Расія».

Також вони закликали місцевих віддавати дітей у школи, де навчання відбувається за російською програмою. До тих, хто проти навчання дитини за російською програмою, навідуються представники «районних відділів освіти» у супроводі ФСБ РФ, щоб провести профілактичні бесіди щодо дотримання норм російського законодавства про обов’язкове отримання середньої освіти.

На батьків склали протоколи про неналежне виконання батьківських обов’язків. У разі складання трьох таких протоколів вони будуть позбавлені батьківських прав, а дітей передадуть під опіку соціальних служб до дитячих будинків на території РФ.