Польща та Латвія виступили проти рішення УЄФА повернути російські команди U-17 до змагань

Польща та Латвія виступили проти рішення УЄФА повернути російські команди U-17 до змагань

Польща та Латвія виступили проти рішення УЄФА повернути російські команди U-17 до змагань та підтримали заклик України бойкотувати матчі з росіянами.

Про це заявили Федерація футболу Латвії та президент Польської футбольної спілки.

Збірні Латвії з футболу всіх рівнів не гратимуть проти російських команд, незалежно від місця проведення матчів чи форми представництва російських спортсменів.

«Це суперечить твердій позиції Федерації щодо війни, яку Росія розв'язала в Україні. Ця позиція не зміниться до завершення бойових дій», — йдеться у повідомленні Федерації футболу Латвії.

Польські команди теж не будуть змагатися, якщо росіян допустять до турнірів.

«Я був здивований вчорашнім рішенням Виконкому УЄФА. Якщо російські збірні будуть допущені до турнірів, то наші команди не змагатимуться з ними. Це єдине правильне рішення», — написав президент Польської футбольної спілки Цезарій Кулеша.

Нагадаємо, виконавчий комітет УЄФА дозволив російським командам віком до 17 років брати участь в офіційних міжнародних змаганнях протягом цього сезону. Російські команди виступатимуть без прапора та гімну. Українська асоціація футболу засудила рішення УЄФА про повернення до міжнародних змагань команд U-17 із Росії. Футбольна асоціація Англії теж виступила проти рішення УЄФА повернути російські команди U-17 до змагань

Оновлено 27 вересня о 18.20:

Швеція і Литва також виступили проти рішення УЄФА повернути російські команди U-17 до змагань

Команди цих країн відмовляються брати участь у турнірах з росіянами, навіть якщо вони будуть дозволені УЄФА.

«Федеральна рада ухвалила своє рішення, коли Росія здійснила неприйнятний напад на Україну. Ми не збираємося брати участь у жодних змаганнях з російськими учасниками», — заявив президент Шведської футбольної федерації Фредрік Райнфелдт.

Литовська сторона заявила, що вони не вважають, що будь-які російські збірні або клуби повинні мати можливість виступати в міжнародних змаганнях на даний момент та не погоджуються з таким рішенням.

«Ми продовжуємо залишатися на своїх попередніх позиціях — ми засуджуємо військові дії Росії в Україні і можемо запевнити, що не зіграємо з російськими футболістами на сто відсотків, навіть якщо це буде визначено жеребкуванням», — заявив президент LFF Едгарас Станкявічус.