Українська асоціація футболу засудила рішення УЄФА про повернення до міжнародних змагань команд U-17 із Росії

Українська асоціація футболу засудила рішення УЄФА про повернення до міжнародних змагань команд U-17 із Росії

Українська асоціація футболу засудила рішення УЄФА про повернення до міжнародних змагань команд U-17 із Росії та закликала інші асоціації бойкотувати матчі з російськими футболістами.

Відповідну заяву УАФ опублікувала на своєму сайті.

УАФ не братиме участі в жодних змаганнях за участі російських команд та звертається до інших асоціацій-членів УЄФА з проханням бойкотувати можливі матчі за участі команд із РФ за умови їхнього допуску.

«Ухвалення подібних рішень щодо поступового повернення команд із РФ до участі у змаганнях у розпал воєнних дій, які веде Російська Федерація проти України, є безпідставним та таким, що толерує російську агресивну політику», — йдеться у заяві асоціації. 

Тому Українська асоціація футболу закликає УЄФА переглянути це рішення та залишити чинним попереднє про повне відсторонення будь-яких команд з Росії від участі в міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, виконавчий комітет УЄФА дозволив російським командам віком до 17 років брати участь в офіційних міжнародних змаганнях протягом цього сезону. Російські команди виступатимуть без прапора та гімну. Проти цього рішення виступила Футбольна асоціація Англії.