Колишній керівник Одеського військкомату незаконно збагатився на 188 млн гривень — НАЗК

Колишній керівник Одеського військкомату незаконно збагатився на 188 млн гривень — НАЗК

Антикорупційні органи установили, що колишній керівник Одеського військкомату незаконно збагатився на 188 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Окрім нерухомості в Іспанії, вартість якої становить 3,7 млн євро, Євген Борисов придбав автомобіль Mercedes-Benz EQV за майже три мільйони гривень. Кошти на це Борисову начебто позичили різні люди.

Антикорупційні органи встановили, що свекруха Борисова володіє низкою автомобілів: Toyota Land Cruiser, Mercedes-Benz G 63 AMG, Toyota Land Cruiser Prado. Ці автомобілі жінка придбала впродовж останніх років, при цьому вона не має для цього достатніх коштів законного походження.

Дружина Борисова також придбала в Іспанії нерухомість — офісне приміщення вартістю 510 тисяч євро. Вона також немає достатньої кількості грошових активів та доходів законного походження, щоб придбати таке приміщення.

Нагадаємо,  «Українська правда» зʼясувала, що начальник одеського військкомату Євген Борисов під час повномасштабної війни придбав на іспанському узбережжі нерухомості та автівок на мільйони доларів. Після цього голова фракції «Слуга народу» написав, що бере під особистий депутатський контроль хід розслідування щодо Борисова та ініціює перевірку усіх військкомів.  

Президент Зеленський також відреагував на ситуацію з Євгеном Борисовим та доручив звільнити його.  

Фото: «Одеса-медіа»