Катерина Прокопенко зачитала лист командира полку «Азов» Дениса Прокопенка на врученні премії за найкращу громадянську позицію

Катерина Прокопенко зачитала лист командира полку «Азов» Дениса Прокопенка на врученні премії за найкращу громадянську позицію

Про це повідомляють на сторінці організації.

Цей лист Прокопенко передав дружині, коли вона поверталась додому з Туреччини.

У листі командир полку «Азов» зазначив, що найвища нагорода для азовців і всіх підрозділів Маріупольського гарнізону, які брали активну участь в обороні, — це звільнення з полону.

«Ми маємо робити все можливе і неможливе для солдатів, які виконували наказ до останнього та допомогли українській армії перейняти стратегічну ініціативу на фронті, прийнявши удар на себе. Для всіх нас це питання честі та справедливості», — пише командир «Азов».

Катерина отримала нагороду від імені колективу організації. «Допоки не повернеться останній захисник Маріупольського гарнізону та "Азовсталі" — ми не зупинимось. І ми не дамо нікому забути подвиг полеглих героїв», — сказала вона.

Нагадаємо, Асоціація родин захисників «Азовсталі» отримала відзнаку за найкращу громадянську позицію від «Української правди»

Премією щорічно нагороджують українців, які зробили видатні справи для України. Нагороду присудили за активну боротьбу організації за повернення українських військовополонених.

Фото: Асоціація родин захисників «Азовсталі» | Telegram