Андрія Вишневського звільнили з посади заступника голови Нацагентства з питань запобігання корупції

Андрія Вишневського звільнили з посади заступника голови Нацагентства з питань запобігання корупції

Першого заступника Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Андрія Вишневського звільнили з посади.

Про це повідомили НАЗК та сам Вишневський.

Причиною звільнення стало те, що Андрій Вишневський ініціював зняття з розгляду Кабміну одного із законопроєктів, який розробило НАЗК і який «впливає на стабільність та ефективність роботи» Агентства.

«НАЗК віддає належне зусиллям пана Андрія з розвитку антикорупційної політики України та дякує за співпрацю. Проте Національне агентство зауважує, що певні одноосібні рішення на посаді такого рівня можуть поставити під загрозу ефективну роботу інституції та є неприпустимими під час воєнного стану», — написали у відомстві.

Андрій Вишневський у своєму Facebook заявив, що його пропозицію зняти законопроєкт із розгляду попередньо схвалив голова НАЗК Олександр Новіков.

«Попри роботу у нестерпних умовах протягом останнього часу, я свідомо жодним чином публічно не висвітлював цю ситуацію і не виносив проблеми на загал, аби не зашкодити НАЗК і антикорупційній системі», — заявив Вишневський.

Він назвав рішення про звільнення «безпідставним, незаконним та несправедливим» і написав, що «буде відновлювати справедливість правовими засобами у законний спосіб».

У НАЗК Вишневський займався питаннями антикорупційної політики, міжнародного співробітництва та запобігання корупції.

Фото: Укрінформ