СБУ перевірила приміщення церкви московського патріархату на Буковині

СБУ перевірила приміщення церкви московського патріархату на Буковині

Служба Безпеки України перевірила приміщення однієї церкви московського патріархату у Чернівецькій області. За даними кореспондентів «Суспільного» йдеться про Свято-Миколаївському собор. 

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

В результаті слідчих дій знайшли документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархії, виявили листування керівництва з «кураторами» з Росії та «методички» щодо «особливостей» проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнеться та склад з партіями проросійської літератури.

Також  СБУ виявили, що Представники РПЦ вимагали від священників УПЦ заперечувати збройну агресію Росії проти України, розповідати про нібито утиски «московської церкви» тощо.

Крім цього,  представники спецслужби виявили фотокопії посвідчень росіян, які брали участь у бойових діях проти України. Серед таких документів — посвідка «героя росії», підписана міністром оборони РФ за «захоплення Криму» у 2014 році. 

Нагадаємо, СБУ знайшла проросійську літературу та мільйони готівки у різній валюті під час безпекових заходів у приміщеннях УПЦ МП. 

Фото: СБУ України