Зведення щодо російських обстрілів станом на 12:30 1 вересня

Зведення щодо російських обстрілів станом на 12:30 1 вересня

Дніпропетровщина: російські війська обстріляли Великомихайлівську громаду — пошкоджена лінія електропередач. Також росіяни завдали ударів по Марганецькій тергромаді. 

Херсонщина: армія РФ 61 раз обстріляла населені пункти області. Через російську агресію одна людина загинула, ще одна — отримала поранення.

Миколаївщина: росіяни завдавали артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади. Про руйнування і постраждалих інформація не надходила.

Запоріжжя: російські війська завдали 95 ударів по 21 населеному пункті області. У Гуляйполі отримали поранення двоє людей, ще одна — в Оріхові. Усіх госпіталізували. Надійшло 21 повідомлення про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Донеччина: за добу росіяни вбили одного жителя Донеччини, поранили ще одного. Обстрілів зазнали населені пункти на Волноваському, Донецькому, Горлівському та Лисичанському напрямках.

Луганщина: російські війська завдали авіаударів по Новоєгорівці та Білогорівці. Невське, Білогорівку та Твердохлібове обстрілювали з артилерії.

Харківщина: росіяни обстріляли Куп‘янський, Чугуївський, Ізюмський, Богодухівський, Харківський райони. У Куп’янську та селі Копанки отримали поранення по одній людині.

Сумщина: зафіксовано 29 вибухів у Шалигинській, Краснопільській та Хотінській громадах. Про руйнування і постраждалих інформація не надходила.

Чернігівщина: обстрілів зазнали Медведівка і Карповичі у Семенівській громаді та Гута-Студенецька — у Сновській. Про руйнування і постраждалих інформація не надходила.