ЗСУ звільнили три населені пункти на Херсонщині — Зеленський

ЗСУ звільнили три населені пункти на Херсонщині — Зеленський

Збройні Сили України деокупували Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку.

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні.

  • Президент України відзначив особовий склад оперативно-стратегічного угруповання «Олександрія» за створення умов для успішного наступу та за планування й підготовку активних дій на Херсонщині.
  • Зеленський також зазначив, що в деокупованих регіонах Донеччини відновили виплату пенсій. Відповідні дії впровадили у Лимані, Святогірську та Яровій. У містах також надають гуманітарну допомогу, зокрема продуктові набори.
  • Глава держави прокоментував спільну заявку України, Іспанії та Португалії на проведення Чемпіонату світу з футболу у 2030 році.
  • «Буде дуже символічним, коли три країни Європейського Союзу — Іспанія, Португалія та Україна — зможуть разом провести чемпіонат світу», — зазначив Зеленський.
  • Окрім того, президент вкотре звернувся до росіян, де прокоментував застосування Росією іранських безпілотників для нанесення ударів по Україні.
  • «Навіть якщо ви ще десь у світі знайдете якусь іншу зброю з такою ж "природною" для вашого "російського світу" назвою, як ці ось іранські "Шахиди", якими ви намагаєтесь бомбити такі наші міста, як, наприклад, Біла Церква. Це все одно вже нічим вам не допоможе. Ви вже програли», — наголосив Зеленський

Нагадаємо, 5 жовтня Росія двічі атакувала Білу Церкву дронами-камікадзе іранського виробництва «Shahed-136».

Фото: Офіс Президента України