Зеленський: Від кожного міста і району України залежить стабільність роботи енергетики всієї держави

Author: Marta Dyka
Зеленський: Від кожного міста і району України залежить стабільність роботи енергетики всієї держави

Про це президент сказав у вечірньому зверненні.

Володимир Зеленський зазначив, що основна мішень росіян — енергетика. Тому президент закликав українців ще уважніше, ніж раніше, ставтеся до необхідності свідомо споживати електрику.

Президент України подякував енергетикам, працівникам комунальних служб і місцевого самоврядування, урядовцям і бізнесу, які допомагають у відновленні енергосистеми після обстрілів. «Навіть якщо ворог і може залишити нас тимчасово без світла, йому все одно ніколи не вдасться залишити нас без прагнення виправити все, полагодити й повернути до норми», — сказав Зеленський.

Українські військові уже збивають більшість крилатих ракет та дронів. Тільки за першу половину 22 жовтня збито 20 ракет — «Калібрів» і Х-101, також більше 10 іранських «Shahed-136».

Президент розповів, що Міжнародна робоча група з питань санкцій проти Росії, яку очолюють Майкл Макфол і Андрій Єрмак, підготувала Дорожню карту індивідуальних санкцій — базовий перелік усіх тих, хто причетний до поширення наративів, без яких російський терор неможливий.

Володимир Зеленський також зазначив, що Україна була дуже добре представлена цього тижня у Франкфурті на найбільшому в Європі й одному з найбільших у світі книжковому ярмарку. Президент відмітив, що це один із ключових європейських дискусійних майданчиків і впливова інформаційна подія.

Перша леді України представила там свої проєкти підтримки освіти й культурної сфери. Зокрема, ініціативу «Книжки без кордонів» — це забезпечення дітей вимушених переселенців книгами українською мовою. А також проект «Українська книжкова поличка», що представлений уже у 20 країнах світу.

Фото: Офіс Президента України