Заступник керівника ОП Олег Татаров лобіював призначення своїх соратників до Бюро економічної безпеки

Author: Marta Dyka
Заступник керівника ОП Олег Татаров лобіював призначення своїх соратників до Бюро економічної безпеки

Про це повідомив голова правління StateWatch Олександр Лєменов.

Зокрема, до БЕБ на посаду заступника голови призначили Віталія Гагача, це експрокурор із Запоріжжя. Його призначили без конкурсу, нібито за хороше резюме та за результатами співбесіди. Проте раніше Гагача звільнили з прокуратури через те, що він не пройшов атестацію.

Нардеп від партії «Голос» та голова тимчасової слідчої комісії по Бюро економічної безпеки Ярослав Железняк намагався з'ясувати, звідки у голови БЕБ Вадима Мельника резюме Гагача та запитував у нього про кумівство з Татаровим. Проте Мельник відповіді не надав.

Крім того, колишнього очільника Головного слідчого управління МВС часів Януковича Миколу Чинчина також призначили до Бюро. Він був люстрованим, адже підпадав під дію Закону «Про очищення влади». Він пройшов до БЕБ за конкурсом, але голова Бюро Мельник давно «знає його по роботі». Також Чинчин був соратником Татарова у МВС під час Революції Гідності та Євромайдану, коли той виправдовував агресію та свавілля тогочасної міліції, а також вбивства та побиття протестувальників.

Фото: Олександр Лємєнов | Facebook