Я стою перед вами від імені хоробрих — Володимир Зеленський

Я стою перед вами від імені хоробрих — Володимир Зеленський

Про це повідомив Володимир Зеленський під час виступу перед парламентом Великої Британії. 

Під час звернення до британців Зеленський закликав надати Україні авіацію. Він висловив сподівання, що надання Україні авіації стане наступним етапом роботи коаліції країн, які надають українцям військову підтримку. 

Зеленський також передав спікеру британського парламенту шолом українського льотчика.

«Пишаюсь нашими повітряними силами і я привіз подарунок до Великої Британії... На ньому написано: "Ми маємо свободу, дайте нам крила, щоб захистити її"», — повідомив президент.

Також Президент України під час виступу перед британським урядом подякував Сполученому Королівству за підготовку українських солдатів.

«Я дякую вам від імені воїнів в окопах під артилеристським вогнем, від кожного захисника, який захищає від імені батьків та матерів, які чекають на своїх героїчних синів та доньок, коли вони повернуться з війни», — сказав очільник країни.

Окрім цього, у зверненні до британського парламенту Президент України подякував за допомогу та підтримку України та українців.

«Велика Британіє, ви простягли руку допомоги, коли світ ще не зрозумів, як реагувати», — наголосив Зеленський. 

У зверненні до британців Зеленський зауважив: «Ми знаємо, що Росія програє і ми по-справжньому знаємо, що перемога змінить весь світ».

«Такі зміни — те, що було необхідно світу вже давно», — наголосив президент.

Фото::Stefan Rousseau/AFP