Володимир Зеленський оголосив про початок міжнародної програми «Grain from Ukraine»

Володимир Зеленський оголосив про початок міжнародної програми «Grain from Ukraine»

Президент України Володимир Зеленський оголосив про початок міжнародної програми Grain from Ukraine,  яку Україна буде реалізовувати разом з  міжнародними партнерами.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Мета програми — забезпечити зерном бідних країн Африки та Азії. В її межах країни-учасниці будуть закуповувати українське зерно, що відправляється на експорт, та передаватимуть його країнам, які перебувають на межі голоду.

В Офісі Президента вважають, що програма дасть змогу забезпечити міжнародну підтримку українській сільськогосподарській промисловості, захистити посівні площі, підтримувати виробництво, зміцнити ланцюги постачання, знайти міжнародних клієнтів, які можуть гарантувати закупівлю української сільськогосподарської продукції.

Крім цього, в ОП кажуть, що Grain from Ukraine виграшна стратегія для українських партнерів — вони водночас підтримують українську економіку в складній ситуації та допомагають бідним країнам Африки.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський обговорив ініціативу «Grain From Ukraine» із Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. 26 листопада до ініціативи приєдналась Бельгія.