Володимир Зеленський: «Контрнаступ — це не кіно, і мені складно сказати, як ви його побачите»

Володимир Зеленський: «Контрнаступ — це не кіно, і мені складно сказати, як ви його побачите»

Президент підкреслив, що результатом контрнаступу має бути звільнення українських територій, і коли він відбуватиметься, це буде відчутно.

Про це повідомив Президент України під час спільної з Президентом Естонії Аларом Карісом пресконференції.

«Головне, щоб Росія це бачила, і не тільки бачила, а відчувала. Конкретно йдеться про сили, які окупували нашу територію. Деокупація наших територій — це і є результат контрнаступу, коли це буде, то ви зрозумієте, що відбувається».

Зеленський також наголосив, що через війну Україна поки не може бути членом НАТО. Водночас у гарантіях безпеки для України має бути чітко вказано, що вони діятимуть до вступу країни в НАТО.

Нагадаємо, 11 травня Зеленський говорив, що Україні потрібно більше часу для контрнаступу. Для його проведення в армії ще є потреби в забезпеченні, зокрема бронетехніці.

На думку очільника британського МЗС, запланований Україною контрнаступ не стане вирішальним проривом у війні проти Росії.

«Україна продемонструвала величезну мужність і опір від початку вторгнення Росії, але людям не варто очікувати, що контрнаступ буде схожий на фільм», — сказав Клеверлі.