Верховна Рада призначила очільників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ

Верховна Рада призначила очільників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ

Ними стали виконуючі обовʼязків на цих посадах. СБУ офіційно очолив Василь Малюк, МВС — Ігор Клименко.

Василь Малюк 

З січня 2020 року Василь Малюк працював заступником начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, а з березня 2020 став заступником голови СБУ Івана Баканова.

У січні 2022 року Малюк обійняв посаду заступника очільника МВС Дениса Монастирського. Як зазначають в СБУ, Василь Малюк є учасником бойових дій.

У березні 2022 року Малюка призначили першим заступником голови Служби безпеки України. 

Після звільнення Івана Баканова Володимир Зеленський доручив тимчасово виконувати обов'язки очільника СБУ Василю Малюку, як першому заступнику Голови відомства. 

Відомо, що у вересні 2021 року Малюк відвідував святкування дня народження заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова в Конча-Заспі.

Ігор Клименко

18 січня Клименка призначили виконувати обовʼязки Міністра внутрішніх справ України. Тоді він був очільником Нацполіції. Це відбулося після авіакатастрофи в Броварах, де загинуло керівництво Міністерства внутрішніх справ: міністр Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович.

Ігор Клименко з 2017 перебував на посаді заступника Голови Національної поліції України — начальника Департаменту кадрового забезпечення, а з 2018 року став заступником Голови Національної поліції України.

Від 25 вересня 2019 року Ігор Клименко був Головою Національної поліції України.