Українські військові відбили російські атаки в районі Авдіївки

Українські військові відбили російські атаки в районі Авдіївки

На Мар’їнському напрямку Сили оборони стримують наступ російських військ в районі Мар’їнки. Протягом доби відбулось 24 бойових зіткнень між українськими та російськими військовими. 

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ. 

Сили оборони України продовжують наступальні операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Лиманському напрямку росіяни вели безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області. 

На Запорізькому та Херсонському напрямках армія РФ зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування українських військ. 

Авіація Сил оборони за добу завдала п'ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки РФ. Також українські військові знищили один розвідувальний БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили один артилерійський засіб на вогневій позиції, одну станцію радіоелектронної боротьби, а також один район зосередження особового складу російських військових.