У штаб-квартиру миротворців ООН у Лівані влучила ракета

У штаб-квартиру миротворців ООН у Лівані влучила ракета

У штаб-квартиру Тимчасових сил ООН в Ен-Накурі (Ліван) влучила ракета. Внаслідок влучання ніхто не постраждав.

Про це повідомила пресслужба Тимчасових сил ООН у Лівані.

Організація зазначила, що впродовж дня спостерігала інтенсивні перестрілки уздовж «блакитної лінії» між територією Лівану та Ізраїлю. Поки не вдалось встановити, чия ракета влучила у штаб-квартиру.

«Ми нагадуємо всім залученим сторонам, що напади на цивільних осіб або персонал ООН є порушенням міжнародного права, яке може бути кваліфіковано як воєнні злочини», — йдеться у повідомленні.

Ізраїль відновив подачу водопостачання в Сектор Гази. Про це ізраїльські посадовці повідомили радника національної безпеки США Джейка Саллівана та видання The Times of Israel.

Держсекретар США Ентоні Блінкен анонсував, що між Газою та Єгиптом відкриють контрольно-пропускний пункт Рафах.

«Ми разом з ООН, Єгиптом, Ізраїлем та іншими встановлюємо механізм, за допомогою якого можна отримати допомогу та надати її людям, які її потребують», — розповів Салліван під час спілкування з журналістами в Каїрі.

Міністр закордонних справ Китаю Ван I під час розмови з Міністром закордонних справ Саудівської Аравії Фейсалом заявив, що «дії Ізраїлю вийшли за рамки самооборони, і він повинен припинити колективне покарання народу Гази».

«Китай вважає, що історична несправедливість щодо Палестини триває понад півстоліття і не може тривати надалі. Усі миролюбні та справедливі країни мають висловитися та чітко вимагати якнайшвидшого впровадження рішення про дві держави», — сказав Ван І.

Фото ілюстративне