У лютому на саміті Україна-ЄС обговорять імплементацію формули миру Володимира Зеленського

У лютому на саміті Україна-ЄС обговорять імплементацію формули миру Володимира Зеленського

Дмитро Кулеба заявив, що в лютому на саміті Україна-ЄС обговорюватимуть імплементацію формули миру Володимира Зеленського та обговорять перехід до передвступних переговорів вступу України до ЄС

Про це очільник МЗС України повідомив під час онлайн-брифінгу 

Дмитро Кулеба відвідає засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС 23 січня. У рамках події відбудуться переговори щодо підготовки до саміту Україна-ЄС, який відбудеться 3 лютого. 

«Цей рік і вже ці зимові місяці стануть дуже важливим на шляху до членства України в ЄС», — сказав Кулеба.

Міністр також додав, що Україна очікує розгортання систем ППО Patriot у найкоротші терміни. Підготовка до їхньої передачі вже розпочалася. 

«Зараз президент Зеленський та вся його дипломатична команда інтенсивно працюють над новими рішеннями щодо постачання нових типів західної зброї. Йдеться насамперед про постачання танків західного зразка та іншої бронетехніки», —сказав Міністр закордонних справ України. 

Кулеба підкреслив, що скоро відбудеться нове засідання у форматі «Рамштайн». 

Нагадаємо, формулу миру Володимир Зеленський озвучив у жовтні 2022 перед лідерами країн G7. «Українська формула миру» передбачає гарантії радіаційної, ядерної та енергетичної безпеки, відновлення територіальної цінності країни, звільнення полонених і «повернення справедливості».

Фото: АрміяInform