У Києві підняли національний стяг до Дня державного прапора України

У Києві підняли національний стяг до Дня державного прапора України

«Наш прапор — це наша шана до усіх героїв різних часів, які захищали нашу землю та віддали своє життя за Україну та українців», — сказав на церемонії Президент України.

Володимир Зеленський та присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів.

«Сьогодні ми піднімаємо особливий прапор. На ньому особливі слова та підписи, які залишили особливі люди. Це наші захисники та захисниці, які бʼються за свободу українців, за Україну, її незалежність. За наші кольори та цей прапор», — сказав Президент України.

Володимир Зеленський розповів, що національний стяг побував на всій лінії фронту на позиціях військових від Чернігова до Одеси, у бригадах та підрозділах, у шпиталях та волонтерів.

На прапорі будуть зʼявлятися нові підписи українських воїнів. Після церемонії кожен охочий зможе побачити стяг у Національному музеї Києва.

«І настане час, коли цей особливий прапор зможе побачити вся наша вільна та мирна Україна. Вся!» — додав Зеленський.

Наостанок Президент України процитував Левка Лукʼяненка і сказав:

«Я підняв синьо-жовтий прапор боротьби. І маю пронести його стільки, скільки зможу. А потім його підхопить хтось наступний і понесе далі. Який я у цьому ланцюгу, не має значення. Мають значення лише Україна, її свобода та незалежність. Її перемога та її життя».