«Суспільне»: У момент удару росіян по Одесі президент Зеленський був із Прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом у порту

«Суспільне»: У момент удару росіян по Одесі президент Зеленський був із Прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом у порту

Під час атаки 6 березня росіян на портове місто Одеса, що на півдні України, Президент Володимир Зеленський був з прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом у порту. Грецький премʼєр заявив, що вибухи пролунали неподалік від нього, передає «Суспільне».  

«Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм все одно, куди бити. Я знаю, що сьогодні були постраждалі, всіх деталей не знаю ще, але знаю, що є загиблі, є поранені», — сказав Володимир Зеленський.

Повітряна тривога в Одеській області була оголошена о 10:41, після чого пролунав вибух.

«Президент Зеленський і його штаб нам показував і пояснював значення порту і те, що робиться, щоб відновити і посилити український морський шлях, і якої шкоди завдали йому атаки. Уже наприкінці ми почули звук сирен і вибухи, які були дуже близько від нас. Ми не встигли піти в захищене місце, це дуже вражаючий досвід», — сказав грецький премʼєр Кіріакос Міцотакіс.

Раніше грецька газета «ProtoThema» написала, що Росія в Одесі завдала ракетного удару поблизу кортежу Володимира Зеленського. Згодом журналісти уточнили, що вибух пролунав неподалік консульства Греції в Одесі.

Держміністр Ставрос Папаставр у коментарі ProtoThema заявив, що з місією усе добре.