Суд призначив два місяці тримання під вартою одному із підозрюваних у справі про падіння гелікоптера в Броварах

Суд призначив два місяці тримання під вартою одному із підозрюваних у справі про падіння гелікоптера в Броварах

Печерський районний суд Києва призначив два місяці тримання під вартою начальнику Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС Івану Коробці у справі про падіння гелікоптера в Броварах, у якому загинуло керівництво МВС.

Про це пише «Суспільне».

Як зазначають журналісти, Коробка заявив, що з рішенням судді він не згоден, бо діяв «відповідно до керівних документів»: фаховий рівень пілотів дозволяв перевозити керівний склад, а «погода була льотна».

Адвокати подаватимуть апеляцію.

Нагадаємо, п’ятьом посадовцям Управління авіації Державної служби України з надзвичайних ситуацій оголосили підозру у справі щодо загибелі керівництва Міністерства внутрішніх справ під час авіакатастрофи у Броварах 18 січня 2023 року.

Підозрюваними є начальник Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС України, в.о. командира частини, заступник командира з льотної підготовки, командир авіаційної ескадрильї, начальник служби безпеки польотів Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України з міста Ніжин Чернігівської області.

За даними слідства, командиру екіпажу не повідомили про «вкрай несприятливі погодні умови над містом Бровари». Сам екіпаж не мав дозволів та необхідних навичок для польотів у складних метеоумовах.

Доповнено 4 серпня о 15.31:

Суд у Києві відправив під варту без права на заставу ще трьох підозрюваних у справі про авіакатастрофу в Броварах.

Про це повідомляє «Суспільне» із зали суду.

Йдеться про працівника ДСНС Андрія Дворника, посадовця Олега Іванова та виконувача обов'язків командира частини Володимира Леонова.

Доповнено 4 серпня о 16.45:

Печерський райсуд відправив під цілодобовий домашній арешт начальника служби безпеки польотів Спецзагону цивільного захисту Яна Кошмана.

Термін дії запобіжного заходу — два місяці.

Кошман також має носити електронний браслет.

Фото: ДБР