Станом на вечір 3 листопада тимчасово від електроенергії відключені майже 4.5 мільйона споживачів

Станом на вечір 3 листопада тимчасово від електроенергії відключені майже 4.5 мільйона споживачів

У Києві та десяти областях України станом на вечір 3 листопада тимчасово від електроенергії відключені за аварійними та стабілізаційними графіками майже 4.5 мільйона споживачів

Про це повідомив президент у вечірньому зверненні.

Йдеться про відключення на Київщині, Дніпропетровщині, Житомирщині, Запорізькій області, Сумщині, Кіровоградщині, Харківщині, Чернігівщині, Хмельниччині та Черкащина. 

Володимир Зеленський окремо звернувся до енергокомпаній щодо налагодження комунікації з громадянами України, зокрема закликав пояснювати громадянам України, чому відключення впроваджені на відповідних вулицях. Він наголосив на необхідно негайно реагувати на повідомлення споживачів щодо несправедливості в енергозабезпеченні. 

«Якщо споживачі звертаються й повідомляють про ту чи іншу несправедливість в енергозабезпеченні, будь ласка, реагуйте на це негайно. Якщо хтось без світла по вісім чи десять годин, а через дорогу підключене все разом із вуличним освітленням, то це однозначно несправедливо», — сказав глава держави.

Зеленський також звернувся до місцевої влади, та закликав стежити за використанням електроенергії, зокрема він акцентував на необхідності обмеження світла на вітринах, вивісках та рекламах. 

Крім того, глава держави відзначив дві бригади спеціальною відзнакою – «За мужність та відвагу»:

43-тю окрему артилерійську бригаду імені гетьмана Тараса Трясила,

 44-ту окрему артилерійську бригаду імені гетьмана Данила Апостола.

Президент привітав всіх військових, ветеранів та героїв, які служать у ракетних, артилерійських та інженерних військах з Днем ракетних військ і артилерії та Днем інженерних військ. Він заявив, що українська артилерія стала найсильнішою у Європі й однією з найсильніших у світі.

«Щодо фронту — хлопці вперед ідуть. Щодо зерна — судна ідуть. Щодо окупантів — то вони також... за кораблями», — зазначив він.

Фото: Офіс Президента України